כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול

עיצוב מודרני חם

יצירת בית בעיצוב מודרני חם יכול להתפס לעיתים קרובות כמשימה קשה ואפילו בלתי אפשרית. עם רעיונות סותרים על מה בדיוק הופך בית מודרני ל”מודרני” יכול בקלות ליפול למלכודת הטרנדים העיצוביים.

מכיוון שעיצוב פנים מודרני הוא טרנד המתפתח כל הזמן, עלינו לחשוב קודם כל על מה שהופך את הבית ל”מודרני”. עבור חלק זה יכול להיות רעיונות שונים מאוד. זה יכול להיות סגנון הרהיטים שתבחרו לרהט את החדרים שלכם. או שזה יכול להיות קווים נקיים וחלקים במיוחד ופלטות צבעים בגווני אפור ניטרליים.

האם אתה עוקב אחר הגוונים האפורים של עיצוב הפנים הסקנדינבי או שאתה יותר אקסצנטרי עם סגנונות אמודרני תעשייתי?

מבלי להיכנס יותר מדי לטרנדים השונים בעיצוב פנים מודרני, בשנים האחרונות מגמות עיצוב הפנים בקנה מידה אפור מוחלפים כעת בפלטת צבעים חמה יותר. זהו פלטות מבוססות יותר בז’ שניתן להשתמש בהן באותה קלות עם גוונים בהירים וחמים יותר מגווני האופור. זו נקודות ההתחלה להפיכת הבית המודרני שלכם לחמים יותר ומסביר פנים.

פלטת צבעים חמימה

הזכרתי זאת בקצרה לעיל, אבל אחת הדרכים הקלות והפשוטות ביותר לגרום לבית המודרני שלך להרגיש חם יותר היא להשתמש בצבעים עשירים וטבעיים מספיק כדי שניתן יהיה לשלב אותם צבעים בהירים יותר.

שקול לשנות את הגוונים של הבית שלך מאפור לחום ובז’ להזרקת חום מיידית. צבעים אלה עובדים טוב במיוחד עם חומרים טבעיים כמו עץ.

עיצוב פנים מודרני חם – שימוש בפלטת צבעים חמימה עם גוונים של בז’ וחום | עיצוב: סטודיו מור

שילוב של עץ

שימוש בעץ בעיצוב פנים מודרני חם, נותן דרך קלה להוסיף חמימות לבית שלך. שקול מזנונים מעץ סטייטמנט, ארונות אחסון לטלוויזיה ושולחנות צד לדרך מהירה וקלה להוסיף עושר לחללים שלך.

אם התקציב והמרחב שלך מאפשרים, אתה יכול אפילו להחליט להוסיף חיפוי קיר מלוחות עץ… לחלופין, שימוש בריצוף עץ עשיר או כהה יכול להוסיף חמימות מיידית לכל חדר. לא חייבים להוסיף עץ טבעי, כדי לחסוך בעלויות אפשר להשתמש בפרקט לימינציה, איתו אפשר לטפס גם על הקירות. אופתיה אחרת היא שימוש באריחים או בטפטים דמויי עץ.

עיצוב פנים מודרני חם בשילוב של חיפוי קירות מעץ | עיצוב: סטודיו מור – עדי מור הרשי

טקסטורות עשירות

דרך פשוטה נוספת להוסיף חום לבית בעיצוב מודרני ובכל להפוך אותו גם למסביר פנים, היא לשלב טקסטורות בכל הזדמנות. שימוש בשמיכות, כריות וכירבוליות יכול לרכך ולחמם כל חדר מודרני שאחרת היה מרגיש די קר.

נסה לכסות קצה אחד של הספה שלך ואבזר אותו עוד יותר עם כמה כריות שיוסיפו גם טעם אישי. אפשר גם להוסיף שטיח עם טקסטורות לחלל, הוא יכול להיות בעל טקסטורה בסגנון שטיחי שאגי להוספת חום, או שילוב של צבע מחמם יותר.

עיצוב פנים מודרני חם – שילוב שטיח עם טקסטורה וצבעים חמים | עיצוב: סטודיו מור – עדי מור הרשי

אור רך

תאורה חשובה מאוד כאשר מעצבים בעיצוב פנים מודרני וחם. מסגנון התאורה ועד לאווירה שהאור יוצר בחדר, זה שיפור חשוב לחשוב עליו.

נסו לכלול מנורות שולחןעל שולחנות צד או קונסולה בסלון כדי ליצור אווירה רגועה ומרגיעה. הוסיפו מנורות עומדות, ספוטים ותאורה נסתרת כדי ליצור תאורת אוויר, חברו את זה עם נרות ריחניים לאווירה חמימה מושלמת בכל בית.

עיצוב פנים מודרני חם – שילוב של תאורה גלויה ונסתרת להוספת חום
עדי מור

עדי מור

בעלת סטודיו לעיצוב פנים והדמיות תחת מימד מור

מאמרים חדשים
מאמרים פופולאריים
רשתות חברתיות