כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול

עיצוב פנים מודרני כפרי

סגנון עיצוב פנים כפרי מודרני הוא קלאסיקה אידילית בסגנונות העיצוב. ההתרחקות מסגנון עיצוב כפרי קלאסי מאפשרת לעיצוב הפנים הכפרי מודרני היבטים וניואנסים שובבים ביחד עם תווים מינימליים.

ומכיוון שיש סדרה של אלמנטים המבטאים את החלל המושלם בסגנון כפרי, כאשר נשבור המראה של עיצוב פנים כפרי מודרני ביחד עם כמה רעיונות חכמים מהעיצוב המודרני, על מנת לקבל את המראה הכללי הרצוי. 

עץ וחומרים טבעיים

שום עיצוב פנים בסגנון כפרי מודרני אינו שלם ללא אלמנטים מעץ. השימוש בעץ הוא אחד המרכיבים החשובים בעיצוב פנים זה ובלעדיו, זה לא יהיה הסגנון שאנחנו מכירים ואוהבים. חשבו על קורות חשופות, חיפויי עץ וקרשים מקוריים מעץ. אם אין לך אף אחד מאלה כבר בבית שלך, כדאי לשקול להוסיף אותם אם יש לכם את התקציב לכך.

אבל גם אם התקציב שלך אינו גבוהה, דרך נהדרת לייצר אווירה של עיצוב פנים כפרי מודרני היא להשתמש בטפטים מודפסים כדי לתת מראה של חיפוי עץ, או אפילו לבנים חשופות, אם אתה רוצה מראה כפרי באמת. דלתות בסגנון אסם מושלמות גם לכניסה, כמו גם לדלתות ארונות, וריהוט עץ קלאסי בסגנון מסורתי נחוצים בעיצוב פנים הבית בסגנון כפרי. סלסלות נצרים מהוות אפשרויות אחסון נהדרות וריפודי פשתן ושטיחים מחומרים אורגניים עוזרים לך לשמור על הנושא הטבעי.

פשטות

עיצוב פנים בסגנון כפרי הוא פשוט בנשמה – יותר עומק מתווסף ככל שאתה הופך אותו למודרני, אבל הוא עדיין שומר על הפשטות הזו שהיא סימן ההיכר של סגנון העיצוב. צבעים ניטרליים, כגון לבנים, קרמים, חומים ובז’ים יוצרים צבעי בסיס מושלמים ופשוטים בעיצוב פנים בסגנון כפרי מודרני. בחר גוונים טבעיים וגוונים עמומים כדי לשמור על תחושה של בית כפרי מודרני חם ומסביר פנים.

נקודות צבע בחלל יעזרו להפוך את החלל למעניין יותר, עם כמה נגיעות רכות- בחרו ספה פשוטה ללא דוגמה ובחרו עבורה ריפוד בעל צבע דומיננטי יותר במסגרת פלטת הצבעים הקיימים.קווים פשוטים בשולחנות קפה מעץ ומדפי עץ משוחזרים מעניקים לסגנון כפרי אפקט מעניין. לכל דבר בחדר שלך צריך להיות מטרה; חדר פרקטי, שבו הדברים שבו לא נמצאים שם רק לראווה וכדי לגרום לו להיראות כמו בית בסגנון כפרי. חשבו על ארונות תצוגה פתוחים המאפשרים גישה נוחה לפריטים בשימוש תכוף, כמו ארון זכוכית במטבח.

בית בעיצוב מודרני כפרי | עיצוב סטודיו מור – עדי מור הרשי

לא הכל חייב להיות תואם

ריהוט לא תואם הוא אחד המראות הנפוצים של עיצוב פנים הבית בסגנון כפרי. כאשר מעצבים את הבית בסגנון כפרי מודרני, חשוב לזכור שהחדרים צריכים להיראות כאילו הם נזרקו יחדיו ולעבוד זה עם זה באופן טבעי. חדר בסגנון עיצוב כפרי מודרני צריך להיראות כאילו הריהוט בו נמצא במשפחתך במשך דורות או לפחות כמו אוסף מרשים משוק הפשפשים.

הימנעות מדברים שנראים חדשים תעזור לך לעצב עיצוב פנים בסגנון כפרי מודרני – חפש בשווקי פשפשים ובחנויות יד שנייה אחר פריטים עם קצת אופי. ידיות לא תואמות ביחידות המטבח יוסיפו גם מגע מהנה וכייפי עם אמירה אישית כאשר בוחנים רעיונות לקישוט מטבחים כפריים.

בית בעיצוב מודרני | עיצוב – עידו שנהר

חוסר שלמות וחוסר פורמליות

שריטות ושיפשופים, בליטות שקעים וסדקים בעץ הם כולם סימני גיל שמעצמים בעיצוב פנים בסגנון כפרי מודרני. עיצובים ופריסות לא פורמליות מתאימים לאירוח חברים קרובים ובני משפחה, אשר נמצא בלב סגנון העיצוב הכפרי. תארו לעצמכם קנקן תה מוכן תמיד למזוג על הכיריים ואש תמיד דולקת.

עיצוב פנים בסגנון כפרי מודרני הוא לא ממש זהה לסגנון שאבי שיק, אבל הוא ברוח דומה – המראה הזה מתייחס לחלקים שלך שנראים כאילו נעשה בהם שימוש טוב, או לגרום להם להיראות כאילו הם כך . שולחן בוצ’ר הוא פריט שיכול להוסיף למראה כפרי מודרני. אם אינכם יכולים להרשות לעצמכם להשקיע בשולחן חדש, הניחו מפה משובצת על השולחן שכבר יש לכם ליצירת מראה בסגנון עיצוב כפרי חמוד בעלות מינימלית. ספסל ישיבה נראה נהדר עם שולחן בוצ’ר והוא פרקטי, כמו גם אופנתי והוא מושלם אם יש לך משפחה גדולה להצטופף סביב השולחן לארוחת ערב.

פרקטיות

סגנון כפרי מודרני סובב סביב פרקטיות. אתה לא רואה דברים בבית כפרי מודרני שנמצאים שם סתם כך והם חסרי מטרה. לכל דבר יש סיבה להיות בבית בסגנון כפרי מודרני והכל צריך להיות בשימוש; שום דבר לא צריך להיות לראווה. בין אם זה הכיסאות סביב שולחן האוכל או האביזרים והאלמנטים הפזורים – שום דבר לא צריך להיות שטחי בסגנון עיצוב כפרי אמיתי.

זהו מראה של התעסקות מינימלית; אין יותר מדי קישוטים וסלסולים מיותרים, שום דבר לא נשמר סתם ככה ואף כיסא לא נשאר אם לא יושבים עליו, מחשש להרוס אותו. פריטי ריהוט פרקטיים גדולים עם שפע של אחסון הם חובה בעיצוב פנים הבית בסגנון כפרי. זה אומר ארונות לאחסון המצעים והבגדים שלך, וארונות קלאסיים להצגת כלי אוכל, סירים, מחבתות וכלי בישול.

חמימות ונוחות

השתמשו בכירבוליות ושטיחים בצבעים חמים כדי להוסיף עומק לעיצוב סלון כפרי מודרני, כמו גם נוחות וצבע. בחר בחומרים משובצים, אריגים וסריגים עבים כדי למנוע צמרמורת חורפית שקישוט פנים בסגנון כפרי מודרני עלול להתקלקל בלעדיו. השתמש בצבעים חמים עבור אביזרים וריהוט רך כמו אדומים, ירוקים, ורודים וכתומים (אפילו כחול עמוק הולך טוב, במיוחד עבור רעיונות לעיצוב סלון כפרי מודרני).

אפורים, כחולים וצהובים נראים נהדר גם במטבחים לאווירה קלילה, בהירה וידידותית – פסטלים שטופי שמש ותוססים ומהווים אופציה נהדרת למי שרוצה נקודות אור עדינות של צבע. אם יש לכם רהיטים (כמו שרפרפים, כיסאות ושולחנות) הזקוקים לעדכון, השתמשו בצבע מואר לעדכון לא יקר וקל.

אל תשכחו הדפסים

הדפסים ודפוסים יכולים להגיע במגוון צורות. פרחים הם לרוב מרכיבי מפתח בעיצוב פנים בסגנון כפרי. אלה יכולים להיות עיצובי פרחים מסורתיים או מודרניים יותר, וגם פסים ומשבצות עובדים היטב; במיוחד אם אתם מחפשים סגנון עיצוב כפרי מודרני ונקי יותר, או משהו מינימלי יותר.

הדפסים יכולים גם להדגיש עיצוב פנים בסגנון כפרי תוך ויתור על בדים צבעוניים והדפסים נועזים. עבודות לבנים ועיצובים ליניאריים אחרים (כמו חיפוי עץ) יוסיפו גם הם עומק לעיצוב פנים בסגנון כפרי בצורה עדינה.

מינימום אקססוריז

רעיונות לעיצוב פנים בסגנון כפרי מודרני אינם כאלה שצריך להיות ראוותניים מכיוון שאין צורך ביצירות אמיצות ואמירות נועזות בבית כפרי. שטיחי קיר רקומים בהשראות עממיות ממוסגרים יחד עם החי והצומח מהווים תוספות מושלמות באופן טבעי לעיצוב פנים בסגנון כפרי מודרני. מומלץ להביא תוספות דקורטיביות כדי להעניק לבית בסגנון כפרי מודרני נגיעות אישיות כדי לתת לכל חדר תחושה חיה אך תכליתית.

אפשר לשקול גם לנסות יצירה עצמית (DIY) כדי ליצור אביזרים מותאמים אישית וכדי להישאר בתקציב, תוכלו להעזר ברשתות החברתיות לשם כך. אפשר גם לחפש בשווקי עתיקות מקומיים ובחנויות יד שנייה אדניות ייחודיות לאכלס פרחי אביב, כמו צבעונים, נרקיסים ויקינתונים. אתה יכול אפילו להכין מדפים ואחסון מארגזי פירות חוזרים למגע מקסים של הבלתי צפוי.

עדי מור

עדי מור

בעלת סטודיו לעיצוב פנים והדמיות תחת מימד מור

מאמרים חדשים
מאמרים פופולאריים
רשתות חברתיות