כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול

5 טיפים לעיצוב בית מודרני חם

עיצוב פנים מודרני יכול להיות די שנוי במחלוקת – ומסיבה טובה, כשעושים אותם היטב, מקבלים עיצוב פנים נקי ופשוט. כאשר עושים זאת בצורה גרועה, עיצוב פנים יכול להיות קר, סטרילי וחסר נגיעה אישית. אך למרות התפיסה של מודרניזם כצונן ומשעמם, יש דרכים לקבל עיצוב פנים מודרני חם. ריכזנו בשבילכם חמישה טיפים להפוך את עיצוב הפנים המודרני לחמים, מסוגנן ומזמין. 

טיפ #1 רעננו את הבית עם צמחייה

עיצוב פנים מודרני משתמש בגוונים נייטרלים, על רקע הצבעים אלה, בשילוב של רהיטי עץ פשוטים, ניתן לשלב צמחייה שמוסיפה צבע, רעננות ואישיות לתוך העיצוב, והופכת אותו לעיצוב פנים מודרני חם.

טיפ #2 הסיפו נגיעות של צבע

גם אם החלל שלכם לבן לגמרי, אפשר להקפיץ ולהוסיף לו חמימות עם נקודות צבע עדינות. ניתן להוסיף נקודות צבע בשילוב של כריות צבעוניות עם אמירה אישית, אגרטל או קערה צבעונית, או אפילו קערה מלאה בפירות העונה, שיכולים להוסיף צבע ואווירה ביתית ומזמינה.

טיפ #3 שמרו על פלטת צבעים חמימה

גם אם פלטת הצבעים שלכם נעה סביב גוונים אפרוריים, שברו את פלטת הצבעים עם פריטים בצבעים חמימים, פריטי עץ, שילוב נחושת או אפילו אריחים יכולים להוסיף מנה של צבע חם לפלטת הצבעים ובכך לחמם את עיצוב הפנים המודרני.

טיפ #4 שימוש בטקסטורות אורגניות

הוספת קמין וערימת עץ בסלון מוסיפה אוטמטית חום לתוך חלל פנים המעוצב בעיצוב מודרני. שטיח בטקסטורה של חיקוי פרווה או צמר יוסיף מגע חמים ומזמין לכל חלל בעיצוב פנים מודרני חם.

טיפ #5 הוסיפו פריטים עם טעם אישי

הפיכת חלל בעיצוב פנים מודרני בעל גוונים ניטרליים וגוונים נייטרלים יכול לייצר חלל בעל אויירה סטירלית. כדי לשבור את האווירה הסטירלית הוסיפו פרטים בעלי אמירה אישית שמשקפת את האופי שלכם, זה יכול להיות אגרטל שרכשתם בירח דבש, שטיח שקניתם בשוק פשפשים או תמונה של נושא שמבטאת את האהבות או התחביבים שלכם.

עדי מור

עדי מור

בעלת סטודיו לעיצוב פנים והדמיות תחת מימד מור

מאמרים חדשים
מאמרים פופולאריים
רשתות חברתיות