כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול

7 טיפים לעיצוב פנים מודרני קלאסי

עיצוב פנים מודרני קלאסי מחפש בדרך כלל ליצור קווים נקיים, פלטת צבעים פשוטה וחומרים הכוללים מתכת, זכוכית ופלדה. סגנון עיצוב הפנים המודרני מיישם פשטות בכל פרט פנים, כולל ברהיטים. יתר על כן, סגנון עיצוב הפנים הקלאסי בהשראת היוונים והרומאים העתיקים מתואר כמעודן ואלגנטי. הוא מגיע לאיזון ולאלגנטיות ההרמונית בכל אלמנט. הכנו לכם 7 טיפים שבהחלט יהוו השראה לחלל פנים מודרני קלאסי מהמם.

טיפ #1 לוח צבעים פשוט

קודם כל, הצבעים הם חלק חשוב מאוד בעיצוב פנים מודרני קלאסי. ניתן לשלב צבעים של רהיטים, חללים או קירות. כמו גם, קישוטים או ציורים. עם זאת, פלטת עיצוב הפנים מודרנית קלאסית המושלמת צריכה להיות פשוטה ככל האפשר. הצבעים העיקריים של סגנון זה הם אפור, כסף, לבן וגם שחור. כמו כן, הוא מתאים באופן מושלם לגוונים של חום כהה וכחול.

עיצוב פנים מודרני קלאסיים בגוונים פשוטים

טיפ #2 חשיבות החומרים

צרו נגיעה של סגנון מינימליסטי ושילוב של סגנון מודרני עם חומרים איכותיים. יתר על כן, שימוש בחומרים מוצקים טבעיים מוסיף תחושה שיקית לעיצוב הפנים הקלאסי המודרני. מסיבה זו בחירה בפרטי זהב, זכוכית, שיש, מתכות או קטיפה למוצרים רכים – היא בחירה מושלמת לסגנון עיצוב פנים נצחי זה. לדוגמה, במטבחים ובחדרי רחצה, ריצוף אבן טבעית יספק קסם מהעולם הישן. יתר על כן, ריצוף עץ בסלון או בחדר האוכל ייצור את האפקט המודרני והמעניין ויהפכו אותו לעיצוב מינימליסטי יותר.

עיצוב פנים מודרני קלאסי בשימוש בחומרי עץ שיש ובטון | עיצוב סטודיו מור – עדי מור הרשי

טיפ #3 כל פרט חשוב

“הפרטים הם לא רק פרטים. הם עושים את העיצוב.” – צ’רלס איימס.

קווים פשוטים, אביזרים וקישוטים הם המראה החזק ביותר. כל פרט בפנים הבית שלך יכול להדגיש את המקום שלך! פרח בודד באגרטל זכוכית או ציור אמנותי. כמו גם, ציורים מינימליסטיים על הקיר או כריות זריקה בדוגמת גיאומטרית. חשוב לשמור על עקרון “פחות זה יותר” ולבחור בקפידה את הפרטים בבית על מנת להמנע מעומס בעיניים.

טיפ #4 ריהוט איכותי

סגנון עיצוב הפנים הקלאסי המודרני בולט עם העיצוב הספציפי של הרהיטים. החל מבחירת חומרי הריהוט ועד הצבעים והפרטים – רהיטים איכותיים יתנו אווירה נוחה ומודרנית מסביב. התייחסו על הריהוט כפריט אומנותי פונקציונאלי, ותבלו אותו בפריטים קלאסיים מודרנים שיתנו טעם ייחודי.

עיצוב פנים מורני קלאסי בשילוב ריהוטים שנבחרו בקפידה בהתאם לסגנון

טיפ #5  ריצוף

בדרך כלל, עיצובי פנים קלאסיים מודרניים משתמשים בשטיחים בצבע רך או רצפות עץ. מסיבה זו, השטיחים הם פרט חשוב מאוד שייצור אווירה אקסקלוסיבית. שטיחים ברבריים, עורות ושטיחי סיסל הם בחירות פופולריות לסגנון עיצוב הפנים הזה.

טיפ #6 קירות ניטרליים

קירות צריכים להיות רקע ניטרלי עבור עיצוב החלל. בהתאם לכך, גווני אדמה נקיים, ניטרליים או לבנים בוהקים יביאו טעם נצחי ואלגנטי – זה מה שעוסק בעיצוב פנים קלאסי מודרני. קירות ניטרליים ייצרו את הסביבה המושלמת עבור יצירות האמנות, הקישוטים, המראות, תאורת הקיר או הריהוט.

טיפ #7 לתבל בקצת דרמה

לבסוף, עיצוב מודרני אוהב דרמה. הבזק נועז של צבעים, יצירת אמנות מודרנית ייחודית או ריהוט בעיצוב בלעדי – דרמה מסוימת תהפוך את העיצוב הפנים המודרני לקלאסי לוואו עם אמירה אישית. עם זאת, דרמה צכמו כל תבלין טוב צריכה להיות בנגיעות קטנות, לא הטון העיקרי. אל תשחק עם זה יותר מדי – הפנים הקלאסי המודרני הוא על אלגנטיות ותחכום!

עדי מור

עדי מור

בעלת סטודיו לעיצוב פנים והדמיות תחת מימד מור

מאמרים חדשים
מאמרים פופולאריים
רשתות חברתיות