כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול

5 טיפים לעיצוב המשרד הביתי שלך

לכל אחד יש סט שונה של צרכים עבור סביבת העבודה שלו, ולכן לא כל רעיון עיצובי מתאים לכל אחד. עם זאת, זה לא אומר שיצירת חלל משרדי מושלם היא בלתי אפשרית, להיפך. אם אתם מרגישים מבולבלים מהרעיון ליצור חלל שיאפשר לכם לעבוד מהבית, אל תחפשו רחוק יותר. ריכזנו רשימה של הצעות שיעזרו לכם ליצור משרד ביתי פונקציונלי וגם מזמין.

טיפ #1 בחרו אזור מיקוד

כשאתה מדמיין את העיצוב למשרד שלך, הקפד לקחת בחשבון את כל הפעילויות שתבצע בחלל. סביר להניח שתצטרך לשלב שולחן כתיבה לשימוש תוך כדי התמודדות עם ניירת. אבל כדי להשלים מגוון רחב של משימות, אזורי מיקוד נפרדים יכולים להיות שימושיים. בנוסף למרחב העבודה הראשי שלך, חשבו על שילוב אזור ישיבה נוסף לקיום דיונים או פגישות עם לקוחות. לחלופין, אם יש מספר בני משפחה שצריכים לחלוק את החלל, שמור על דברים מאורגנים על ידי מתן מקום אישי לעבודה לכל אדם.

טיפ #2 שלבו שפע של אחסון

שמירה על משרד מסודר יכולה להיות מאבק עבור רבים. במיוחד, אם אתה מישהו שיש לו נטייה להיקבר מתחת לשולחן סורר ומבולגן. כדי לעשות סדר בבאלאגן, חיוני לשלב שפע של פתרונות אחסון בעיצוב שלך. אם יש לך את המקום הפנוי, שידות, ספריות או ארונות מובנים הם אידיאליים לאחסון. שלבו גם מדפים פתוחים, הם דרך קלה לערבב

פריטים פונקציונליים ואלמנטים עיצוביים גם כן.

טיפ #3 בחרו צבעים נייטרלים

אחת התובנות הבסיסיות של תורת הצבעים היא שלצבעים שנבחרים לקישוט חלל יכולה להיות השפעה חזקה על מצבי הרוח שלנו. כחול, למשל, מתפרש לעתים קרובות כמרגיע, בעוד שצהוב הוכח כמעורר חרדה. מכיוון שחלל משרדי הוא מקום שבו אתה רוצה להיות מרוכז, רצוי להשאיר בצד אזורי צבע צועקים ביחד תגובות רגשיות שהם מביאים – בצד. במקום זאת, התמקד בבחירת פלטת צבעים ניטרלית ברובה שתאפשר לך לשים את עיקר תשומת הלב שלך במשימה שלפניך.

טיפ #4 תוסיפו פריטים אישיים

עד כמה שחשוב להיות מסוגל להתמקד בתוך המשרד שלך, חשוב גם ליצור חלל שבו תשמח לבלות. אל תשכחו לשלב כמה אלמנטים עיצוביים ויצירות אמנות קיר המדגישות את הטעם האישי שלכם. אחת הדרכים הקלות ביותר לעשות זאת (תוך כדי יצירת עיצוב מגובש) היא לאפשר לפריטים האישיים להכתיב את הגוונים של המשרד. עשה כמיטב יכולתך להתאים את הגוונים הנועזים באותם פריטים אישיים ולשלב אותם במשורה בכל החדר.

טיפ #5 תכניסו את החוץ פנימה

מחקרים מראים כי לנוכחות האור הטבעי בחללי עבודה יש השפעה חיובית מוחצת על התפוקה והמורל של העובדים. זה רק הגיוני שהמושגים האלה יתורגמו בקלות גם לסביבת המשרד הביתי, מצאו דרך לשלב את האור מבחוץ. בכל פעם שאפשר, הפכו את החלונות לחלק בלתי נפרד מהעיצוב שלכם. חשבו על יישור שולחן העבודה מתחת לאדן החלון ובחירה בתריסים לא חודרניים. בנוסף, אל תהססו לכלול אלמנטים טבעיים אחרים בעיצוב שלכם. הוסיפו צמחים ואלמנטים מהטבע לעיצוב, זה יוסיף צבע לחלל ויגביר את מצב הרוח שלך.

עדי מור

עדי מור

בעלת סטודיו לעיצוב פנים והדמיות תחת מימד מור

מאמרים חדשים
מאמרים פופולאריים
רשתות חברתיות